Науково-технічна бібліотека

Одеської національної академії харчових технологій

Розташування
Нові надходження
Видання бібліотеки
Енциклопедія вчених
Корисні посилання
Пропозиції видавництв
КЦВ ОНАХТ
ONAFT4Ref
Зараз на сайті: 48
Сьогодні: 165
Вчора: 564
На поточному тижні: 2233
На минулому тижні: 3250
У поточному місяці: 9537
У минулому місяці: 13729
Всього: 481698

Електронні бібліотеки

Google Академия
Велика одеська бібліотека

Загальноосвітній некомерційний проект. Основною метою є забезпечення користувачів інтернет інформацією про життя і творчість вітчизняниз і зарубіжних авторів, а також надання можливості молодим авторам продемонструвати свої твори широкого кола читачів

Бібліотека української літератури

Найбільша в інтернеті електронна бібліотека української літератури.

Державна наукова сільськогосподарська бібліотека Української академії аграрних наук

Основна мета ННСГБ НААН - забезпечення кожного мешканця України можливістю вільного доступу до національних і світових інформаційних ресурсів із сільськогосподарської та лісогосподарської тематики.

Бібліотека ім.Ярослава Мудрого Межрегіональної академії управління персоналом
Державна науково-технічна бібліотека України

Основою інформаційних ресурсів ДНТБ України є ЕК та спеціалізовані бази даних. До ЕК вводяться бібліографічні описи практично всіх нових надходжень: монографій, авторефератів дисертацій та періодичних видань. Здійснюється також поточна реєстрація надходжень всіх номерів журналів, нових надходжень нормативно-технічних документів, промислових документів, депонованих наукових робіт.

Бібліотека Верховної Ради України ім. І.Федорова
Книжкова палата України

Книжкова палата України - державна наукова установа у сфері видавничої справи та інформаційної діяльності, заснована на загальнодержавній власності і перебуває у сфері управління Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Книжкова палата України створена з метою забезпечення інтересів держави у нарощенні інтелектувального та інформаційного потенціалу, сприяння розвитку національної культури, науки, освіти, книговидавничої та бібліографічної справи; повного статистичного обліку, комплектування й зберігання всієї друкованої продукції - документальної пам`яті України; проведення книгознавчих та бібліографознавчих досліджень; створення баз даних бібліографічної інформації; видання бібліографічних покажчиків і науково-аналітичних оглядів.

Національна бібліотека України ім. В.І. Вернадського
Національна парламентська бібліотека України
Одеська національна наукова бібліотека

Енциклопедії, словники, довідники

Словники та енциклопедії на Академіці
Служба тематичних тлумачних словників з економіки, біології, техніки та суміжних тем

Освітні ресурси

Освіта за кордоном

Все про навчання за кордоном, мовні курси, еміграцію, нерухомість.

Prometheus

"Prometheus" – громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК). У співпраці з викладачами кращих ВНЗ України ми створюємо та розміщуємо МВОК на власній онлайн-платформі та надаємо безкоштовну можливість університетам, організаціям та провідним компаніям публікувати та розповсюджувати курси на цій платформі. Ми відкриваємо безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим в Україні.


Пізнавальні ресурси

Студвей - все про студентство

"Студвей" - онлайн-видання про студентство. Мета проекту - допомагати молоді жити яскравіше і комфортніше, знаходити мотивацію, планувати професійний розвиток та вирушати у цікаві подорожі. Латинське "students" - той, хто наполегливо працює, тому "Студвей" - не про наявність студентського квитка, а про спосіб життя та мислення.

Библиотека "Папирус"

Сервіс хмарного рідера дозволить будь-якому відвідувачу читати онлайн електронні книги в форматах FB2 і EPUB безкоштовно і без реєстрації. Зручним онлайн рідером може скористатися будь-який користувач сайту.

Буквоїд