Scientific and Technical Library

Odessa national Academy of food technologies

Location
New arrivals
Library editions
Encyclopedia of scientists
Useful links
Offers from publishing offices
CC SJP ONAFT
Now on the site: 53
Today: 396
Yesterday: 1089
This week: 3469
Last week: 1979
This month: 8941
Last month: 11833
All: 467375

Електронні бібліотеки

 

Google Академия

 

Основна мета ННСГБ НААН – забезпечення кожного мешканця України можливістю вільного доступу до національних і світових інформаційних ресурсів із сільськогосподарської та лісогосподарської тематики.

 

Книжкова палата України  державна наукова установа у сфері видавничої справи та інформаційної діяльності, заснована на загальнодержавній власності і перебуває у сфері управління Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Книжкова палата України створена з метою забезпечення інтересів держави у нарощенні інтелектуального та інформаційного потенціалу, сприяння розвитку національної культури, науки, освіти, книговидавничої та бібліографічної справи; повного статистичного обліку, комплектування й зберігання всієї друкованої продукції  документальної пам’яті України; проведення книгознавчих та бібліографознавчих досліджень; створення баз даних бібліографічної інформації; видання бібліографічних покажчиків і науково-аналітичних оглядів.

 

 

Енциклопедії, словники, довідники

Освітні ресурси

Все про навчання за кордоном і навчанні за кордоном, мовних курсах за кордоном, еміграції за кордон, нерухомості за кордоном.

 

Пізнавальні ресурси

  • Студвей – все про студентство
  • «Студвей» – онлайн-видання про студентство. Мета проекту – допомагати молоді жити яскравіше і комфортніше, знаходити мотивацію, планувати професійний розвиток та вирушати у цікаві подорожі. Латинське «studens» – той, хто наполегливо працює, тому «Студвей» – не про наявність студентського квитка, а про спосіб життя та мислення.

     

  • Библиотека «Папирус»

Сервіс хмарного рідера дозволить будь-якому відвідувачу читати онлайн електронні книги в форматах FB2 і EPUB безкоштовно і без реєстрації. Зручним онлайн рідером може скористатися будь-який користувач сайту.